Odkryj galaktykę skutecznego pitchingu!

Pitch Odyssey

Szukasz drogi do gwiazdozbioru gamedev? Uwielbiasz gatunek RPG? Chcesz ulepszyć swoje umiejętności prezentacji pomysłów?

 

Pitch Odyssey to innowacyjne narzędzie edukacyjne w klimacie sci-fi, inspirowane podręcznikami RPG, które pozwoli ci ulepszyć skille związane z pitchingiem. Prezentacja pomysłów to kluczowa umiejętność w branży gier, dlatego skorzystaj z doświadczenia Akceleratora Digital Dragons i rozwiń ją w formie zabawy. Przed szukaniem inwestorów, wydawców i ekspozycji w mediach – naucz się, jak skutecznie prezentować grę!

Kosmonauto, poznaj atuty Pitch Odyssey!

Fabuła w klimacie sci-fi

Odwiedź „Investorię” i „Publishaan” – planety inspirowane realiami branży gier. To na nich rozwiniesz swoje umiejętności prezentacji!

Nauka poprzez zabawę

W czasie odysei napotkasz liczne questy główne i poboczne, które pozwolą ci odkryć tajniki skutecznego pitchingu, a to wszystko w otoczce kosmicznej przygody.

Autorskie ilustracje

Doświadcz klimatu sci-fi dzięki warstwie graficznej Pitch Odyssey. Za ilustrację projektu odpowiada Sebastián Silva Garriga, a za ogólną koncepcję graficzną – Amanda Mora Klein.

Uniwersalność

Odkryj Pitch Odyssey, gdzie ci najbardziej odpowiada. Możesz wyświetlić go na ekranie komputera, telefonu lub nawet wydrukować.

Doświadczenie Akceleratora Digital Dragons

Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia programu Akceleratora Digital Dragons, który eksplorował niejedną gamedevową planetę! To gwarancja praktycznych wskazówek i uniknięcia często popełnianych błędów.

Dla pojedynczego gracza, ale nie tylko!

Wyrusz w podróż jako samotny strzelec, a następnie podziel się materiałami z resztą zespołu – zyskacie wszyscy i będziecie gotowi do prezentacji swoich pomysłów!

Zapraszamy do wspólnej podróży z Pitch Odyssey!